MSS Studio

Agencja Marketingowa

Contact us now
tel. 578 678 789

Strona internetowa na WordPress

Strona internetowa na WordPress

Internet na przestrzeni ostatnich dwóch dekad stał się jednym z głównych źródeł informacji oraz rozrywki. Oznacza to, że jest to również doskonały sposób na promocję firmy. Posiadanie witryn internetowej w obecnych czasach ociera się o konieczność. Najlepszym rozwiązaniem zarówno dla firm działających globalnie, jak i na rynku lokalnym jest Strona internetowa na Wordpress.

Czym jest WordPress?

WordPress to system, na którym oparte jest ponad 35% wszystkich stron internetowych. To napisany w języku PHP system zarządzania treścią CMS, który pozwala na o wiele prostsze tworzenie i zarządzanie stroną internetową. Najważniejsze jest jednak to, że pomimo bardzo silnej i ugruntowanej pozycji, WordPress jest wciąż najszybciej rozwijającym się systemem tego rodzaju. Oferuje swoim użytkownikom ogromną ilość możliwości. Charakteryzuje się tym, że dostępne są miliony usprawniających działanie platformy wtyczek, oraz liczne motywy, które pozwalają dostosować wygląd strony do własnych upodobań.

WordPress można łatwo dostosować za pomocą motywów i wtyczek

Stworzenie strony internetowej jeszcze jakiś czas temu wydawało się arcytrudnym zdaniem wymagającym specjalistycznej wiedzy. I dalej tak jest, jednak dzięki WordPress odchodzi nam największa trudność- znajomość kodowania. Strona internetowa na WordPress to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie są ekspertami z dziedziny technologii, i nie mają czasu na poświęcenie wielu godzin na naukę projektowania. Dzięki tysiącom darmowych motywów, które są łatwe w ustawieniu i edycji, możemy stworzyć spersonalizowaną stronę firmową, bloga, portfolio, lub portal informacyjny. Motywy udostępniają opcję zmiany loga, dostosowywania tła, tworzenie suwaków, oraz długą listę innych możliwości. Ogromną zaletą są również miliony dostępnych wtyczek, które dodają do strony dodatkowe informacje. Dzięki nim możemy śledzić statystyki, stworzyć formularze, platformę dla członów premium, sprzedawać produkt i wiele innych.

WordPress jest przyjazny dla SEO

Strona internetowa na WordPress jest dobrym wyborem dla każdej firmy nie tylko z powodu łatwości w obsłudze. Sama obecność w internecie jeszcze niczego nie znaczy bez zbudowania odpowiedniej pozycji. Właśnie dlatego wykorzystanie systemu WordPress, który tworzy znaki semantyczne, oraz stworzony jest kodem przyjaznym dla botów Google. Oznacza to, że strony tworzone na nim mają tendencję do wysokiego rankowania. Pomocna może być dodatkowo świetna wtyczka-Yoast SEO, które daje porady odnośnie do ewentualnych zmian, które podniosą wartość strony.

WordPress jest łatwy w zarządzaniu

Zdarza się, że w firmie nie ma nikogo, kto mógłby się zająć profesjonalnym stworzeniem strony internetowej na WordPress. To jednak nie problem, ponieważ można to zadanie powierzyć profesjonalistom. Wykonają oni doskonałą stronę internetową zgodnie z naszymi wytycznymi oraz specyfikacją rynku, na którym operuje nasza firma. Najistotniejsze jest jednak to, że później sami jesteśmy w stanie taką stroną zarządzać. Panel administratora w witrynie jest bardzo przejrzysty, a dodatkowe poradniki udostępnione nowym użytkownikom wprowadzają nas jeszcze głębiej i poszerzają naszą wiedzę.

Więcej informacj o tworzeniu strony na WordPressie znajdziesz na: https://stworzycstrone.pl/